WILLA SŁONECZKO

About us

Situated on the peaceful street in the center of Szklarska Poreba Willa Sloneczko is perfectly located to enjoy the best that Szklarska Poreba has to offer. Olny a hop, skip and jump from ski lift and hiking trails (walking or cycling).  


  • skilift Pietkiewiczówka – ca. 240 m, ok. 3 min. on foot
  • skilift SkiArena Szrenica – ca. 800 m, ok 15 min. on foot

Karkonosze ondoubtless jedne z najpiękniejszych pasm górskich zlokalizowanych na terenie naszego kraju, doceniane przez amatorów sportów zimowych, jak i pieszych wędrówek górskimi szlakami. Z całą pewnością noclegi w naszym obiekcie w centrum Szklarskiej Poręby znacznie ułatwią wypoczynek i planowanie górskich wędrówek. Nasz obiekt bez wątpienia jest idealnym miejscem do wypoczynku, po całodziennych wędrówkach, w otoczeniu zieleni, spędzą Państwo miłe wieczory przy blasku ogniska wsłuchując się w szum strumyka. Najmłodsi Goście latem aktywnie spędzą czas bawiąc się na placu zabaw, a zimą na sankach. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na naszych Gości.


Lato w ogrodzie

Jesteśmy jednym z nielicznych obiektów w centrum Szklarskiej Poręby z dużym terenem zielonym, szumiącym górskim potokiem. Nasz ogród umożliia nieskrępowaną możliwość relaksu w otoczeniu zieleni. 

Zarezerwuj swój pobyt
Show on the map