WILLA SŁONECZKO

O nas

photo alt text

  Doskonałe położenie w centrum Szklarskiej Poręby, w cieszącej się popularnością, niemniej jednak spokojnej okolicy. Z tego względu umożliwia korzystanie z atrakcji oraz uroków miasta zarówno w sezonie zimowym,  jak i letnim. Przede wszystkim na atrakcyjność korzystnie wpływa bliska odległość do wyciągu, szlaków turystycznych (pieszych oraz rowerowych) a także centrum Szklarskiej Poręby.


  • wyciąg narciarski Pietkiewiczówka – ok. 240 m, ok. 3 min. pieszo 
  • dolna stacja wyciągu na Szrenicę – ok. 800 m, ok 15 min. pieszo

Karkonosze niewątpliwie jedne z najpiękniejszych pasm górskich zlokalizowanych na terenie naszego kraju, doceniane przez amatorów sportów zimowych, jak i pieszych wędrówek górskimi szlakami. Z całą pewnością noclegi w naszym obiekcie w centrum Szklarskiej Poręby znacznie ułatwią wypoczynek i planowanie górskich wędrówek. Nasz obiekt bez wątpienia jest idealnym miejscem do wypoczynku, po całodziennych wędrówkach, w otoczeniu zieleni, spędzą Państwo miłe wieczory przy blasku ogniska wsłuchując się w szum strumyka. Najmłodsi Goście latem aktywnie spędzą czas bawiąc się na placu zabaw, a zimą na sankach. To tylko niektóre z atrakcji, które czekają na naszych Gości.


photo alt text

Jesteśmy jednym z nielicznych obiektów w centrum Szklarskiej Poręby z dużym ogrodem z szumiącym górskim potokiem, z placem zabaw dla dzieci, miejscem na ognisko, nieskrępowaną możliwością relaksu w otoczeniu zieleni. 

photo alt text

 W naszym obiekcie można dokonać płatności za pobyt bonem turystycznym.  

Zachęcamy do sprawdzenia aktualnych ofert i wolnych terminów.  

  Rezerwacja:
📱607 110 649
☎️ 75 71 72 013
📧 recepcja@willasloneczko.pl  

Zarezerwuj swój pobyt
Pokaż na mapie